خبر خبر

کيفيت کار در اجراي پروژه هاي فرودگاه اردبيل جزو اولويت ها ميباشد
مهندس رستمي عضو هيات مديره و راهبر حوزه معاونت برنامه ريزي و نظارت و اموراقتصادي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ازپروژه هاي فرودگاه اردبيل بازديد کردند.

وی از روند تکمیل بهسازی باند اصلی((33-15)) فرودگاه اردبیل که تا کنون60 درصد پیشرفت فیزیکی داشته بازدید و پیمانکار این پروژه گزارشی از عملکرد اجرای کاربه ایشان ارائه نمودند.

خاطر نشان میگردد:عملیات بهسازی باند اصلی ((33-15)) فرودگاه اردبیل به طول 3هزارو 500متر طول و عرض60متر در حال بهسازی میباشدو پس از زیر سازی در چهار لایه آسفالت ریزی اجرا و فاز دوم این عملیات از کیلومتر 2400 به بعد پس از تراش در حال زیر سازی و آماده سازی برای آسفالت ریزی و با اعتبار 100 میلیارد تومان از اعتبارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران درحال اجرا میباشد.

در این بازدیدپیمانکار این پروژه اعلام کرد لایه آسفالت نهایی ((آسفالت پلیمری)) تا آخر شهریور ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.

مهندس رستمی گفت:بودجه پروژه باند فرودگاه اردبیل از طریق شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران تامین و این موضوع در راستای خدمت رسانی به توسعه استان و خدمت به مردم شریف منطقه میباشد.

دراین بازدید مدیر کل و معاونین و مسئولین واحدها مهندس رستمی را همراهی میکردندو از ترمینال جدید و بخشهای عملیاتی و فنی این فرودگاه دیدار و در جریان کارهای شاخص انجام شده قرار گرفتند.

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد