خبر خبر

برگزاري روز جهاني الکترونيک هواپيمايي در فرودگاه اردبيل
روز دوشنبه مورخ 21/8/97 ( 12 نوامبر) همزمان با روز جهاني متخصصين الکترونيک هواپيمايي، مراسم بزرگداشت اين روز در فرودگاه اردبيل برگزار گرديد.

در این مراسم که با حضور معاونین و مسئولین واحدهاو پرسنل اداره ارتباطات و ناوبری فرودگاههای استان اردبیل برگزار گردید، از متخصصان و پرسنل اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری تجلیل شد.

در این مراسم مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل ضمن تبریک این روز به متخصصین الکترونیک هواپیمایی گفت: پرسنل اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری در ردیف تلاشگران ومجاهدین فی سبیل ا...  و به عنوان يکي از اساسي ترين ارکان برقراري امنيت، ايمني و سلامت پروازها نقش کليدي ايفا میکنند،

هاشمی افزود: با تلاش مهندسین و متخصصین کشورمان، دستگاه های کمک ناوبری که در صنعت هوانوردی نقش حیاتی دارند همواره عملیاتی بوده اند و در این حوزه تا حال هیچگونه مشکلی ایجاد نشده است.

وی اظهار داشت: سامانههای راداری و کمک ناوبری هوایی، سامانههای ارتباطات کلامی زمین به هوا و زمین به زمین و ثبت مکالمات، سامانههای وارسی مسیرهای پروازی و سامانههای کمک ناوبری و غیره به عنوان تجهیزات ایمنی و سامانههای بازرسی مانند Xray، Getway و غیره به عنوان تجهیزات امنیتی اهمیت فراوانی در حفظ ایمنی و امنیت پروازها دارند.

در این جلسه، داود رضی نژاد رئیس اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری فرودگاه اردبیل ضمن خیر مقدم به میهمانان ، و مهندس اصغراولاد نورالهی از متخصصین این واحد با ارائه پاور پوینت و گزارشی از عملکرد این اداره در یکسال گذشته ،توضیح ارائه کردند.

پایان بخش این مراسم، تقدیر مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل از پرسنل اداره مهندسی ارتباطات و ناوبری فرودگاه اردبیل بود. 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد